Čudné maniére: Spevák Justin Bieber naháňa baby v požičanom Ferrari! (VIDEO)

Je mladý, talentovaný, ale aj divoký a miluje rýchle autá. Kde inde, ako v športiaku mohli nachytať speváka Justina Biebera. Korzoval sa v Beverly Hills v luxusnom aute, ktorého vlastníkom však nebol on sám, ale jeho kamarát, pretekár Formule 1 Lewis Hamilton.
Vydané  Text: 

**Nemá na vlastné?** Bieber sa hneď na instagrame pochválil fotkou, kde sedí na kapote jeho červeného Ferrari a spustil tým internetové šialenstvo. Hoci ide o staršiu udalosť, dodnes si z neho robia hejtery posmešky: ***“Bieber nemá na vlastný lapač ženských sukní?“*** **Jazda na pokutu!** Video zachytáva celú jazdu týchto dvoch bohatých a úspešných kamošov, ako brázdia ulice Los Angeles, zastavujú pri luxusných baroch, akým je napr. BOA Steakhouse 9200 so sexi dievčatami „strážiacimi“ hlavnú ulicu. Hamilton to s rýchlosťou na ceste však nepreháňal. Dokonca si spomenul, že má zapnúť svetlá až v polovici jazdy. **Drahé garáže** Lewis Hamilton je známy svojou zbierkou hyperkár. Jeho najvýznamnejším automobilom je Pagani Zonda 760 LH, ale vlastní aj McLaren P1, AC Cobra, Ford Mustang a Mercedes-Benz SL 65. Do zbierky mu pribudlo aj Porsche 918 Spyder. Naproti tomu zbierka Justina Biebera je chabejšia. Doma má Ferrari 458 Italia, Cadillac CTS-V a Lamborghini Aventador. Najčastejšie ho však vidieť na turné, kde sa presúva na zadnom sedadle čiernej modifikovanej dodávky Mercedes-Benz Sprinter. **[Pozrite si video z jazdy Justina Biebera TU. ](https://www.youtube.com/watch?time_continue=192&v=n0PGzoUtpGs)** *Zdroj: gtspirit.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »SERVIS

Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

 • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

   Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?
 • ROZHOVOR

  Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.