Aktuality

BMW už testuje úplne nový rad 3, dizajnom sa priblíži radu 5

V uplynulom roku sa maskované BMW radu 3 niekoľkokrát objavilo na „špionážnych“ fotografiách, tentokrát sa však ukazuje na videu a počas jazdy. Z videa síce nemôžeme posúdiť, aké bude mať novinka jazdné vlastnosti, v každom prípade však očakávame generačné vylepšenie. Na videu to skôr pôsobí tak, akoby sa z radu 3 stávalo stále väčšie a nemotornejšie vozidlo, avšak z diaľky snímaných záberov sa to dá iba ťažko posúdiť.

Nové BMW radu 3 by sa podľa dostupných správ a vizualizácií malo dizajnom priblížiť modelovému radu 5. Predovšetkým tvar predných svetlometov sa zmení zo súčasných ostrých na oblé. Zadné svetlá sa prvýkrát v histórii modelu radu 3 spoja pomocou LED pásu - teda v prípade, že sú vizualizácie založené na realite.

Testy finálnej verzie BMW radu 3 (2019)
Testy finálnej verzie BMW radu 3 (2019)

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

TEST: Peugeot 508 1.6 THP GT - Leví kráľ

Hovorí sa, že medzi odvahou a hlúposťou existuje len veľmi tenká hranica, na ktorej práve teraz balancuje aj automobilka Peugeot. Budeme na nový Peugeot 508 v budúcnosti spomínať ako na záchrancu strednej triedy, alebo sa z neho v tieni obľúbených SUV stane neúspešný prepadák?