Vodič v Bratislave na prechode zrazil dve mladé ženy

VIDEO | Nepozornosť alebo arogancia? Dve mladé ženy prechádzali večer cez priechod pre chodcov po Panónskej ulici v Bratislave, keď do nich narazil vodič Škody Octavia.
Vydané  Text: 

Vodič v Bratislave na priechode zrazil dve mladé ženy
Cesty sú nebezpečné aj vtedy, keď sú zdanlivo prázdne. V pondelok sa na Panónskej ceste v bratislavskej Petržalke odohrala nehoda, ktorá nedokáže asi nikoho nechať chladným. Hlavné úlohy v incidente hrajú dve 21-ročné ženy a 34-vodič Škody Octavia. Video z nehody zverejnila polícia SR na svojom Facebooku. Dve ženy prechádzali cez prechod pre chodcov, pričom až pri jeho samotnom konci do oboch z pravej strany do nich narazila Škoda Octavia. V priebehu niekoľkých sekúnd k ležiacim ženám dobehli ľudia, aby im pomohli. Zrejme bol medzi nimi aj vodič. 34-ročnému šoférovi nebolo zistené požitie alkoholu. Presné príčiny, ako aj okolnosti, ktoré tejto nehode predchádzali, sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania. Incident sa odohral v pondelok 30.1.2018 o 18:15 hodine.
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.