Britskí princovia vozia svoje polovičky najradšej sami! Pozrite sa na kráľovských „šoférov“

Je známe, že princ Harry lieta vrtuľníkom. Nie je teda prekvapením, že svojím autom viezol Meghan Markle do Buckinghamského paláca.
Vydané  Text: 

Už sa pomaly chystá Harryho svadba a do paláca sa zlieta stále viac ľudí a kopia sa povinnosti. Aj preto sa stáva, že si princovia zašoférujú svoje luxusné autá sami. Aj Harryho brat William rád lieta, ale taktiež sa rád zahrá na vodiča svojej manželky Kate. Teraz vieme, že princovia nemajú hlavy v oblakoch a správajú sa ako bežní ľudia.
*Zdroj: dailymail.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.