Aktuality

Burgenland: Wellness v kúpeľoch – zmyselne & jemne

Allegria Spa Yin Yang Pool Therme Stegersbach © MAXUM(AT)reitersresortstegersbach2011
Allegria Spa Yin Yang Pool Therme Stegersbach © MAXUM(AT)reitersresortstegersbach2011

AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf

Zažite perfektnú kombináciu luxusu, citeľného wellness-pôžitku a kulinárskych zážitkov v rezorte AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf! Kúpele AVITA boli tento rok opätovne vyhlásené za wellness kúpele roka!
Medita Restaurant, Avita Resort Ippisch
Medita Restaurant, Avita Resort IppischTermálne kúpele Allegria Stegersbach

Zábavu z kúpania za každého počasia pre všetky generácie – to sľubujú rodinné kúpele Allegria Familientherme Stegersbach. 14 rozličných bazénov sa tu napúšťa z teplých termálnych prameňov z hĺbky 3.000 metrov.
Allegria Spa Yin Yang Pool Therme Stegersbach © MAXUM(AT)reitersresortstegersbach2011
Allegria Spa Yin Yang Pool Therme Stegersbach © MAXUM(AT)reitersresortstegersbach2011Liečivé kúpele Bad Sauerbrunn

Liečivé sily. Rozvinuté v jedinečných termálnych kúpeľoch. Ponoríte sa. Ste vo svojom živle. Uvoľníte sa. Užívate si. Všetko necháte za sebou. V zdravotnom centre Bad Sauerbrunn máte k dispozícii bohatú ponuku liečivých procedúr.
Winteraufnahme Gesundheitszentrum Bad Sauerbrunn - Gesundheitszentrum Bad Sauerbrunn Manninger
Winteraufnahme Gesundheitszentrum Bad Sauerbrunn - Gesundheitszentrum Bad Sauerbrunn ManningerTermálne kúpele Loipersdorf

Kúpele Lebenstherme Loipersdorf sa vyznačujú priestrannosťou a individualitou. Tu sa od všetkého oslobodíte, zažijete príjemné veci a posilníte sa – na ploche 8.500 m² so zábavným parkom, piatimi skvelými šmykľavkami, vnútorným vodným parkom z dreva, plážou pre bábätká, termálnou spa oázou a slnečnou saunou (1.300 m²).
Whirpool Teichsauna, Therme Loipersdorf
Whirpool Teichsauna, Therme LoipersdorfKúpele Sonnentherme Lutzmannsburg

Rodinný raj pre bábätká, deti a rodičov! Tam, kde najmenší sú najdôležitejší. Ponorte sa spolu s maskotom Sunny Bunny do šiestich zážitkových svetov kúpeľov Sonnentherme Lutzmannsburg. Pretože v popredných európskych kúpeľoch pre bábätká a malé deti si zábava a oddych neprotirečia.
Sonnentherme Lutzmannsburg © Burgenland Tourismus
Sonnentherme Lutzmannsburg © Burgenland TourismusSt. Martins Therme & Lodge

Na jednom z najkrajších miest Rakúska, priamo pri Národnom parku Neusiedler See - Seewinkel, sa nachádzajú kúpele St. Martins Therme & Lodge. Ideálny východiskový bod na fascinujúce objavné zážitky v prírode 365 dní v roku a čistý oddych.
St. Martins Therme Lodge ©  Peter Rigaud, Burgenland Tourismus
St. Martins Therme Lodge © Peter Rigaud, Burgenland Tourismus► Viac informácií o Rakúsku nájdete na stránkach austria.info

© Burgenland Tourismus, Peter Burgstaller
© Burgenland Tourismus, Peter Burgstaller
Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie