Vodič Audi dostal najvyššiu možnú pokutu za rýchlu jazdu. Pozrite, ako ho namerali.

Polícia sa pochválila úlovkom nešťastníka, ktorý sa rútil mimoriadnou rýchlosťou. Bola by podozrivá aj na nemeckej diaľnici.
Vydané  Text: 

Keď máte luxusné Audi a otcovu plnú peňaženku, nejakých 800 eur hore-dole vás nerozhádže. Práve osem stoviek je výška pokuty, ktorú vodič Audi zaplatil na mieste prostredníctvom POS terminálu po tom, čo ho namerali policajti. Iba 25-ročný mladý muž bol nameraný na diaľnici D1 v úseku Spišský Štvrtok – Levoča, ktorú si očividne poplietol s nemeckou diaľnicou bez rýchlostného limitu. Rýchlosť na diaľnici prekročil až o 85 km/h, rútil sa teda rýchlosťou 215 km/h! Slušné! V tomto prípade policajti uložili vodičovi Audi blokovú pokutu vo výške 800 eur, čo je maximálna možná výška pokuty za prekročenie rýchlosti. Mladý vodič, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia od roku 2011, bol nameraný ešte 27. októbra, ale až teraz tento prípad polícia zverejnila. Radar vodiča zachytil o jednej v noci, je teda pravdepodobné, že mladý muž bežne vôbec nejazdí za hranou, ale v noci očakával prázdne cesty a chcel svoju audinu jednoducho prevetrať. Avšak musí niesť dôsledky za svoje správanie, aj keby išiel rýchlosťou 215 km/h iba niekoľko sekúnd.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?