Aktuality

VIDEO: Deväť ľudí v Honde Civic! Po nehode chceli všetci utiecť.

Nehoda, v ktorej staršia Honda Civic zasiahla biele Audi, sa uskutočnila koncom júla v anglickom meste Leicester. Všetci zúčastnení vyviazli bez vážnejších zranení. Všetko by pritom bolo úplne v poriadku, keby z Hondy nezačali vyskakovať ľudia. A nebolo ich málo! V tejto Honde Civic sa v čase nehody nachádzalo až deväť ľudí.


VIDEO: Deväť ľudí v Honde Civic! Po nehode chceli všetci utiecť.


Zároveň sa všetci rozhodli z auta utiecť, no mali smolu. Celú zrážku a následný útek, zaznamenala verejná kamera. Vodič tak bude mať čo vysvetľovať a je veľmi pravdepodobné, že nevyviazne len s obyčajným napomenutím. Čo si o tomto čine myslíte vy?


Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Škoda Octavia Combi Ambition 2.0 TDI (foto: Tomáš Kelement)
Testy

Test Škoda Octavia Combi 2.0 TDI: Vzorný zamestnanec

Keď z jedného modelového radu predáte za 24 rokov viac ako 7 miliónov vozidiel z troch generácií, možno bez akýchkoľvek okolkov hovoriť o úspechu. Štvrtá generácia Octavie, ktorá prichádza na náš trh, má latku nastavenú naozaj vysoko. Dokáže ju preskočiť? Zisťovali sme so základným naftovým motorom.