Kúpte si Auto Motor a Šport 8/2017 a získajte zadarmo vstup na Veľkú cenu SR na Slovakia Ringu!

V aktuálnom vydaní auto motor a šport 8/2017, ktorý vychádza v pondelok 17.7.2017, máme exkluzívne darček: vstupenky na Veľkú cenu SR v hodnote 14 €.
Vydané Text: 

Najnovšie vydanie magazínu auto motor a šport 8/2017, ktoré bude v predaji už od pondelka 17.7.2017, prináša mimoriadny darček v hodnote až 14 €: vstupenku na motošport podujatie OMV MaxxMotion Veľká cena SR priamo na Slovak Ringu! Úplne zadarmo so vstupom na tribúnu D/E/F a vstupom do paddocku!

auto motor a šport 8/2017

Porovnávací test malých áut: Micra, Fabia, Swift, kto je kráľ mesta? Civic Type R: Nerobí kompromisy Peugeot 3008: Vie to aj s automatom Ford Edge: Ďaleko a pohodlne Dacia Duster: Vie, ako osloviť! Predstavenie Audi A8: BMW, Mercedes, traste sa! Mercedes – AMG GLC 63 kupé a ďalšie tajné novinky EXTRA: Palivá stále vedia prekvapiť novinkami

OMV MaxxMotion Veľká cena SR

**18.08.2017 – 20.08.2017** Najtradičnejšie okruhové podujatie cestných špeciálov u nás patrí k vrcholom celej motoristickej sezóny. Mená ako Miro Konôpka či Štofi Rosina, no i ďalšie hviezdy z okolitých krajín tu každoročne bojujú o cenné trofeje, medzi inými aj o trofej ESET V4 Cup a Stredoeurópsku trofej FIA (FIA CEZ). Autá sú rozdelené do viacerých tried až po kráľovskú GT a nabitý program väčšinou neutícha od rána do večera.ODPORÚČANÉ


Test motocykla

Ako pierko / Yamaha RayZR

 • Ak hľadáte malé, ľahké a obratné premiestňovadlo do mesta, prichádza Yamaha s niečím, čo vás môže zaujať. Navyše nestojí veľa peňazí a o jeho spoľahlivosti vôbec netreba pochybovať.

    
 • Servis

  Nevydržali ani 100 000 km: Desať najhorších áut v teste odolnosti

 • Uvažujete nad kúpou nového auta a jeho dlhodobá spoľahlivosť je pre vás kľúčová? Potom by ste mali poznať výsledky nemeckých testov dlhodobej odolnosti áut. Nedopadli dobre ani pre nemecké značky.

   Dlhodobým testom odolnosti prešlo viac ako 100 áut. 
 • Predstavenie

  Viac dynamiky / Lexus UX 300h

 • Keď je niečo dobré, už sa toho nechytajte. Alebo to ešte vylepšite! Lexus sa pri svojom mimoriadne úspešnom modeli UX vybral tou druhou cestou. Obľúbený luxusný crossover je teraz ešte dynamickejší. Privítajte vylepšenú verziu UX 300h.

    
 • Rozhovor

  Prvoradá je spokojnosť našich zákazníkov, hovorí Erika Tanečková z TANEX TRNAVA, ktorý predáva aj SsangYong

 • Spoločnosť Tanex s. r. o. je tu s nami už vyše 30 rokov. Začala predajom ojazdených automobilov a časom sa vypracovala na obľúbeného predajcu a poskytovateľa širokého spektra služieb motoristom. Nedávno pribudla pod jej krídla aj značka SsangYong. To je skvelý námet na rozhovor s konateľkou spoločnosti, Erikou Tanečkovou.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 6/2024 
 • Auto pre život / Test Nissan Townstar Combi

 • Máte radi spontánnosť, žijete naplno a vychutnávate si, čo deň prinesie? Nissan Townstar je auto, ktoré vás pri tom rado bude sprevádzať.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 6/2024