Trapas alebo nový virálny hit? Škoda vložila aplikáciu Connect priamo do ruky predavača

Herci sú však tak nepresvedčiví, až sa na to zle pozerá…
Vydané  Text: Internet a televízia sú dnes plné pútavých reklám a virálnych videí, v ktorých je veľmi ťažké zaujať. Tvorcovia reklamy majú zvyčajne málo času na upútanie pozornosti a aj keď ju získajú, neznamená to automatický úspech videa. Toto najnovšie od škodovky je nemalým úletom a my sa nevieme zhodnúť, či je reklama vtipná alebo trápna. Hlavnú úlohu v nej hraje predavač, ktorý sa zákazníkom horlivo snaží predať aplikáciu Škoda Connect zabudovanú priamo do ruky. Samotná myšlienka kreatívcov nie je zlá. Reklama je trápna snáď iba preto, že herci svoje úlohy nehrajú veľmi presvedčivo a celý efekt nachytávky tak stráca svoje čaro. Aj napriek tomu má video na Facebooku takmer 400-tisíc zhliadnutí a ďalej šíri sa sociálnymi sieťami. Nech je táto reklama akákoľvek, automobilka chce prostredníctvom nej poukázať na vyspelú funkčnosť aplikácie pre mobilné telefóny. Pomocou Škoda Connect je možné na diaľku ovládať a sledovať stav automobilov tejto značky, konkrétne v Kodiaqu, Octavii a v Superbe.
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.