Technické údaje Citroen DS3 1.4 VTi

| Značka | Citroën |
| Model | DS3 |
| Typ | 1.4 VTi |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 3948 mm |
| Šírka | 1715 mm |
| Výška | 1458 mm |
| Rázvor | 2464 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1075 kg |
| Užitočné zaťaženie | 477 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 285 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 95 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 136 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 184 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1397 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 134 g/km |
| Cena |






















