Technické údaje Alfa Romeo 166 2.4 JTD

| Značka | Alfa Romeo |
| Model | 166 |
| Typ | 2.4 JTD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4720 mm |
| Šírka | 1815 mm |
| Výška | 1416 mm |
| Rázvor | 2700 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1565 kg |
| Užitočné zaťaženie | 435 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 490 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 304 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 202 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2387 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 5 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 205 g/km |
| Cena |

























