Technické údaje Fiat 500X 1.4 MultiAir 140 hp

| Značka | FIAT |
| Model | 500X |
| Typ | 1.4 MultiAir 140 hp |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4248 mm |
| Šírka | 1796 mm |
| Výška | 1608 mm |
| Rázvor | 2570 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1320 kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 350 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1000 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 230 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1368 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 139 g/km |
| Cena | 445900 |

























