Technické údaje Mercedes-Benz CLS Shooting Brake 63 AMG S-Model 4MATIC

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | CLS |
| Typ | Shooting Brake 63 AMG S-Model 4MATIC |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4953 mm |
| Šírka | 1881 mm |
| Výška | 1419 mm |
| Rázvor | 2874 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1870 kg |
| Užitočné zaťaženie | 535 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 590 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1550 dm3 |
| Max. výkon | 585 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 800 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-4500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 5461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 10,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 248 g/km |
| Cena | 3133900 |



























