Technické údaje Mercedes-Benz CLS 400 (2014)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | CLS |
| Typ | 400 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4937 mm |
| Šírka | 1881 mm |
| Výška | 1418 mm |
| Rázvor | 2874 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1775 kg |
| Užitočné zaťaženie | 485 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 520 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 333 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 480 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1200-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3498 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 7,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 169 g/km |
| Cena | 1552430 |

























