Technické údaje Toyota Yaris 1.4 D-4D (2005)

| Značka | Toyota |
| Model | Yaris |
| Typ | 1.4 D-4D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2005 |
| Dĺžka | 3750 mm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 1530 mm |
| Rázvor | 2460 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1030 kg |
| Užitočné zaťaženie | 495 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 275 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1183 dm3 |
| Max. výkon | 90 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 190 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1800–3000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 175 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1364 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 119 g/km |
| Cena |

























