Technické údaje Toyota Celica 2.0i Turbo 4WD (1990)

| Značka | Toyota |
| Model | Celica |
| Typ | 2.0i Turbo 4WD |
| Rok výroby/modelový ročník | 1990 |
| Dĺžka | 4430 mm |
| Šírka | 1740 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Rázvor | 2520 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1468 kg |
| Užitočné zaťaženie | 422 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 217 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 600 dm3 |
| Max. výkon | 204 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 275 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3200 ot./min |
| Max. rýchlosť | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 9,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | g/km |
| Cena |

























