Technické údaje Suzuki Grand Vitara 5dv. 1.9 DDiS (2008)

| Značka | Suzuki |
| Model | Grand |
| Typ | Vitara 5dv. 1.9 DDiS |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4500 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1695 mm |
| Rázvor | 2640 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1654 kg |
| Užitočné zaťaženie | 516 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 398 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1386 dm3 |
| Max. výkon | 129 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 170 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1870 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 179 g/km |
| Cena |

























