Technické údaje Suzuki Alto 1.0 (2009)

| Značka | Suzuki |
| Model | Alto |
| Typ | 1.0 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 3500 mm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Rázvor | 2360 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 855 kg |
| Užitočné zaťaženie | 375 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 129 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 774 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 90 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 155 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 996 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | hybrid (nafta+elektrina) g/km |
| Cena |

























