Technické údaje Smart Fortwo Coupe 0.8 CDI (2007)

| Značka | Smart |
| Model | Fortwo |
| Typ | Coupe 0.8 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 2695 mm |
| Šírka | 1559 mm |
| Výška | 1542 mm |
| Rázvor | 1867 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 770 kg |
| Užitočné zaťaženie | 280 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 220 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | predná kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 130 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2100-2600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 135 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 799 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 3,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 86 g/km |
| Cena |






















