Technické údaje Peugeot Partner Tepee 1.6 HDi 75 hp (2012)

| Značka | Peugeot |
| Model | Partner |
| Typ | Tepee 1.6 HDi 75 hp |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4380 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1801 mm |
| Rázvor | 2728 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1435 kg |
| Užitočné zaťaženie | 605 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 675 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3000 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 185 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 153 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 17,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 135 g/km |
| Cena |

























