Technické údaje Peugeot 508 2.0 HDI 163 hp

| Značka | Peugeot |
| Model | 508 |
| Typ | 2.0 HDI 163 hp |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4792 mm |
| Šírka | 1853 mm |
| Výška | 1456 mm |
| Rázvor | 2817 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1675 kg |
| Užitočné zaťaženie | 430 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 503 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1539 dm3 |
| Max. výkon | 163 kW |
| Max. výkon pri | 3750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 340 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 225 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1997 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 149 g/km |
| Cena |






















