Technické údaje Peugeot 407 SW 1.6 HDI

| Značka | Peugeot |
| Model | 407 |
| Typ | SW 1.6 HDI |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4763 mm |
| Šírka | 1811 mm |
| Výška | 1494 mm |
| Rázvor | 2725 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1501 kg |
| Užitočné zaťaženie | 626 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 489 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1654 dm3 |
| Max. výkon | 110 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 260 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 189 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 129 g/km |
| Cena |

























