Technické údaje Peugeot 308 1.2 VTi (2013)

| Značka | Peugeot |
| Model | 308 |
| Typ | 1.2 VTi |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4253 mm |
| Šírka | 1804 mm |
| Výška | 1472 mm |
| Rázvor | 2620 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1280 kg |
| Užitočné zaťaženie | 390 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 470 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1309 dm3 |
| Max. výkon | 82 kW |
| Max. výkon pri | 5750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 118 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 171 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1199 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 114 g/km |
| Cena | 340000 |

























