Technické údaje Mercedes-Benz R 350 CDI 4MATIC L (2010)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | R |
| Typ | 350 CDI L |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 5157 mm |
| Šírka | 1922 mm |
| Výška | 1674 mm |
| Rázvor | 3215 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2295 kg |
| Užitočné zaťaženie | 615 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 633 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2385 dm3 |
| Max. výkon | 265 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 620 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 235 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2987 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 8,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 223 g/km |
| Cena |

























