Technické údaje Mercedes-Benz GLK 300 4MATIC

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | GLK |
| Typ | 300 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4525 mm |
| Šírka | 1840 mm |
| Výška | 1698 mm |
| Rázvor | 2755 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1830 kg |
| Užitočné zaťaženie | 650 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 450 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1550 dm3 |
| Max. výkon | 231 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2996 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 10,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 239 g/km |
| Cena |

























