Technické údaje Mercedes-Benz E 200 CDI (2013)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | E |
| Typ | 200 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4879 mm |
| Šírka | 1854 mm |
| Výška | 1474 mm |
| Rázvor | 2874 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1735 kg |
| Užitočné zaťaženie | 565 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 540 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 2800-4600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 360 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2143 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 125 g/km |
| Cena |

























