Technické údaje Lexus GS 300h (2012)

| Značka | Lexus |
| Model | GS |
| Typ | 300h |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4850 mm |
| Šírka | 1840 mm |
| Výška | 1455 mm |
| Rázvor | 2850 mm |
| Prevádzková hmotnosť | kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 451 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 223 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 221 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4200-5400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Palivo | hybrid (benzín+elektrina) |
| Objem valcov | 2494 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | CVT (automat) |
| Počet prevodových stupňov | CVT je bezstupňová |
| Kombinovaná spotreba | 4,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 109 g/km |
| Cena | 1300000 |

























