Technické údaje Fiat Palio Weekend 1.6 (1997)

| Značka | FIAT |
| Model | Palio |
| Typ | Weekend 1.6 |
| Rok výroby/modelový ročník | 1997 |
| Dĺžka | 4130 mm |
| Šírka | 1614 mm |
| Výška | 1515 mm |
| Rázvor | 2423 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 11170 kg |
| Užitočné zaťaženie | 520 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 460 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1540 dm3 |
| Max. výkon | hybrid (nafta+elektrina) kW |
| Max. výkon pri | 5750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 145 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 186 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1596 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 8 l/100 km |
| Emisie CO2 | g/km |
| Cena |

























