Technické údaje Chevrolet Orlando 2.0 VCDi 130 hp

| Značka | Chevrolet |
| Model | Orlando |
| Typ | 2.0 VCDi 130 hp |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4652 mm |
| Šírka | 1836 mm |
| Výška | 1633 mm |
| Rázvor | 2760 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1730 kg |
| Užitočné zaťaženie | 557 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 89 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 454 dm3 |
| Max. výkon | 130 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 315 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 159 g/km |
| Cena |

























