Technické údaje Audi A4 Avant 3.2 FSI Quattro (2008)

| Značka | Audi |
| Model | A4 |
| Typ | Avant 3.2 FSI Quattro |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4703 mm |
| Šírka | 1826 mm |
| Výška | 1436 mm |
| Rázvor | 2808 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1630 kg |
| Užitočné zaťaženie | 570 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 490 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1430 dm3 |
| Max. výkon | 265 kW |
| Max. výkon pri | 6500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 330 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3000-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3197 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 219 g/km |
| Cena |

























