TOP články tohto týždňa: Policajné testery na marihuanu, Audi RS6 Avant, cenník Mercedesu GLB, nový auto motor a šport

Čo sa tento týždeň stalo v auto-moto svete? Ako vždy sme pre vás neúnavne mapovali udalosti zo sveta motorizmu a v našom nedeľníku si môžete pozrieť výber toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo sme publikovali.
Vydané  Text: 

Septembrový auto motor a šport je už v predaji, pozrite si kompletný obsah

Kompletný obsah čísla 9/2019 je na konci tohto príspevku ### FASCINÁCIA VALCOV Kým sa zatracovaný spaľovací motor v múzeu pripojí k parnému stroju, pristavme sa pri jeho technickej nádhere a fyzickej kráse. Vybrali sme 9 príkladov – od Alfy Romeo cez Ferrari po Volvo. ### HVIEZDY FRANKFURTU Od 14. do 22. septembra budú pre verejnosť otvorené brány... Prečítať celé

### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie články uplynulého týždňa. Každú nedeľu pre vás pripravujeme výber článkov, ktoré sme publikovali v uplynulom týždni na webe AUTOVINY.sk. Je to pestrý mix aktualít, tém, testov automobilov a zaujímavostí, ktoré priamo alebo okrajovo súvisia s mobilitou ako takou a autopriemyslom. Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTubeInstagrame.

POZOR: Nový policajný tester odhalí prítomnosť marihuany v dychu!

Ak ste sa pred jazdou posilnili a cestou vás zastaví policajt s prístrojom na meranie hladiny alkoholu, môžete veľmi rýchlo prísť o papiere a skončiť vo väzení. Čo ale ak ste pod vplyvom iných drog, akou je napríklad marihuana? **V súčasnosti nemajú policajti vo výbave prístroj, ktorý by dokázal na mieste potvrdiť prítomnosť THC v tele.** To sa... Prečítať celé

Inzercia

Advertisement

Inzercia
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement

Inzercia