RDX Racedesign kit pre VW Fox

Aj z pomerne všedného automobilu, akým je Volkswagen Fox, sa dá vyrobiť zaujímavý dravec. Svoje schopnosti a fantáziu na ňom ukázala firma RDX Racedesign.
Vydané  Text: 
Balík pre vonkajšiu vizuálnu úpravu spočíva v modifikovanom prednom nárazníku so zabudovaným spojlerom a zmenenou mriežkou chladiča. Tú nájdete v katalógu firmy pod názvom GTI-Five. Na prvý pohľad je jasné, čo sa za týmto názvom skrýva – vizáž v štýle Golfu GTI aktuálnej generácie. Záujemcovia si tiež môžu priplatiť LED-diódové denné svetlá v štýle Audi S6. Prahy dostali tiež nenápadné športové nástavce a naprázdno neobišiel ani zadný nárazník, ktorého nástavec imituje difúzor. Celý tento balík bez svetiel sa ponúka za 615,56 eúr (18 544,36 Sk). Budúcemu majiteľovi ostáva už len vyrezať si dieru pre výfuk do zadného nárazníka. Výhodou oproti šikovnému susedovi s množstvom laminátu za garážou je to, že všetky diely majú certifikát od TÜV a výrobca na ne poskytuje aj záruku. Pre budúcnosť veríme, že sa nájde niekto, kto si okrem vizáže Foxu posvieti aj na trojvalec 1.2 pod prednou kapotou.
Pokračujte na ďalší príspevok »Predstavujeme AUDI Q6 e-tron: Technologický skok

  • Toto nie je vylepšenie, ani evolúcia. Audi Q6 e-tron predstavuje úplne novú generáciu elektromobilov Audi.

     Nová platforma, nový dizajn, nové technológie, nové riešenia. Také významné, že budú základnými stavebnými kameňmi pre Audi ešte na mnoho ďalších rokov.  Model Q6 e-tron je priekopníkom, ktorý prináša tieto riešenia ako úplne prvý.
  • SERVIS

    Inovatívny rad legálnych žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED W5W je dostupný už aj na Slovensku

  • ams OSRAM, svetový líder v oblasti optických riešení, rozšíril rodinu na Slovensku legálnych LED žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED o žiarovku W5W.

     Osvedčenie Ministerstva dopravy SR o vnútroštátnom typovom schválení komponentu je aktuálne udelené pre náhradné LED svetelné zdroje typu: H1-LED, H4-LED, H7-LED, H7-LED (24 V), a novo aj pre W5W-LED.