RDX Racedesign kit pre VW Fox

Aj z pomerne všedného automobilu, akým je Volkswagen Fox, sa dá vyrobiť zaujímavý dravec. Svoje schopnosti a fantáziu na ňom ukázala firma RDX Racedesign.
Vydané  Text: 

Balík pre vonkajšiu vizuálnu úpravu spočíva v modifikovanom prednom nárazníku so zabudovaným spojlerom a zmenenou mriežkou chladiča. Tú nájdete v katalógu firmy pod názvom GTI-Five. Na prvý pohľad je jasné, čo sa za týmto názvom skrýva – vizáž v štýle Golfu GTI aktuálnej generácie. Záujemcovia si tiež môžu priplatiť LED-diódové denné svetlá v štýle Audi S6. Prahy dostali tiež nenápadné športové nástavce a naprázdno neobišiel ani zadný nárazník, ktorého nástavec imituje difúzor. Celý tento balík bez svetiel sa ponúka za 615,56 eúr (18 544,36 Sk). Budúcemu majiteľovi ostáva už len vyrezať si dieru pre výfuk do zadného nárazníka. Výhodou oproti šikovnému susedovi s množstvom laminátu za garážou je to, že všetky diely majú certifikát od TÜV a výrobca na ne poskytuje aj záruku. Pre budúcnosť veríme, že sa nájde niekto, kto si okrem vizáže Foxu posvieti aj na trojvalec 1.2 pod prednou kapotou.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?