Lamborghini Murcielago LP 640 Roadster Versace

Lamborghini predstavilo limitovanú edíciu modelu Murcielago LP 640 Roadster s dizajnovými prvkami módneho ateliéru Versace.
Vydané  Text: 

Automobil, ktorý sa dodáva len na objednávku, zaujme už na prvý pohľad typickými gréckymi motívmi v štýle Versace na pastelovo bielej karosérii. Tie sa dostávajú k slovu aj v exkluzívnou kožou čalúnenom interiéri. Pre technických fajnšmekrov prináša Murcielago prvý raz v histórii presklenú kapotu motora. Spolu s autom bola predstavená aj kolekcia exkluzívnych doplnkov Versace inšpirovaných dizajnom Murcielaga. Okrem cestovných kufrov či peňaženky v nej nájdete aj topánky, rukavice, opasok, klobúk a džínsy. Všetky kusy s gravírovaným logom Lamborghini a Versace sa vyrábajú ručne.
Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.