F1: Red Bull-Renault RB4

Dnes prvý raz vyšiel na trať v Jereze nový monopost tímu Red Bull Racing. Model RB4 poháňa motor Renault.
Vydané  Text: 

Na rozdiel od všetkých zatiaľ uskutočnených predstavení sa Red Bull rozohodol pre skromnú prezentáciu v boxoch okruhu. Prvé spoločné dielo Adriana Neweyho a Geoffa Willisa je evolúciou minuloročného RB3. Prirodzene auto je prispôsobené novým pravidlám o prevodovke či spoločnej elektronike. Motor Renault vzhľadom na zmrazenie vývoja je zhodný s minuloročným agregátom. Tím tiež menoval do funkcie testovacieho a záložného jazdca Sebastiena Buemiho.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?