Aktuality

Clarkson, Hammond a May sú oficiálne na Slovensku! Vieme, kde sa nachádzajú

the Grand Tour

Trojica najznámejších motoristických novinárov navštívila Slovensko v rámci nakrúcania nového špeciálu The Grand Tour pre Amazon Prime. Len pred niekoľkými dňami unikli na internet fotografie, ako sa Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May potulujú po susenom Poľsku. Už vtedy mnohí dúfali, že legendárne trio navštívi aj Slovensko.

Prvú informáciu o príchode štábu na Slovensko priniesol portál SvetApple, ktorý mal k dispozícii aj fotografie moderátorov na obede v žilinskej reštaurácii Trezor. V centre Žiliny boli spozorované aj ich vozidlá, a to Chevrolet SSR a Mitsuoka Le-Seyde, na ktorých prišli Jeremy Clarkson a Richard Hammond.

Tretí člen moderátorského tímu, James May, sa ku zvyšku pripojil až po presune do Piešťan, odkiaľ Jeremy pridal na sociálnu sieť Instagram prvý príspevok so stručným popisom „Slovakia“, čím oficiálne potvrdil ich prítomnosť na Slovensku.

Noc strávili v hoteli Thermia Palace, pričom dnes doobeda pokračovali v natáčaní na priľahlom letisku s historickým modelom Škoda 1100 OHC. Ich ďalší program na Slovensku nebol oficiálne zverejnený, v prípade akýchkoľvek informácií alebo fotografií nás preto neváhajte kontaktovať.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?