Aktuality

NEČAKANÁ NOVINKA! Na Slovensko prichádza nová značka áut! MG budete môcť vyskúšať už toto leto!

Spoločnosť Autobinck sa stala oficiálnym partnerom korporácie SAIC pre uvedenie značky MG v regióne CEE – Česká a Slovenská republika.

MG je známa britsko-čínska značka s 98-ročnou históriou a práve rozširuje svoje aktivity v strednej Európe tak, aby ďalej posilňovala svoju pozíciu na nových európskych trhoch.

Pôvodná britská automobilka MG je teraz súčasťou SAIC Group, najväčšieho výrobcu automobilov v Číne. Vývojové centrum MG sa v súčasnosti nachádza v Spojenom kráľovstve a výrobné závody v Číne.

MG ponúka na európskych trhoch niekoľko modelov, ktoré sú k dispozícii so spaľovacími motormi (ICE), plug-in hybridným pohonom (PHEV) aj v čisto elektrických verziách (BEV). Ide napríklad o modely Marvel R (k dispozícii iba ako BEV), HS ( k dispozícii ako ICE a PHEV) a ZS (k dispozícii ako ICE a BEV).

MG MARVEL R
MG MARVEL R
MG EHS
MG EHS
Kompaktné SUV MG ZS EV
Kompaktné SUV MG ZS EV

Českým a slovenským zákazníkom tak MG ponúkne kompletný balíček atraktívneho dizajnu, moderných technológií a vysokej úrovne výbavy, uvádza importér vo svojej správe.

Autobinck plánuje otvoriť nové zastúpenia MG v Českej republike a na Slovensku už v júni tohto roka.

Holandská skupina AutoBinck je jedna z najstarších automobilových spoločností na svete. AutoBinck je zároveň jedným z najväčších holandských investorov v SR. AutoBinck v súčasnosti pôsobí v 8 krajinách Európy – v Holandsku, Českej republike, Slovensku, Belgicku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie