Aktuality

Z nového Lamborghini sa tešil iba krátko, 20 minút po opustení showroomu došlo k nehode

Zaplatiť za luxusné vozidlo viac ako 200-tisíc eur, opustiť showroom a do dvadsiatich minút byť súčasťou havárie? Znie to ako prvoplánovo napísany scenár z B-čkovej tragikomédie, ale podobná situácia sa stala na anglickej diaľnici v oblasti West Yorkshire.

Majiteľovi sa po technickej stránkena vozidle niečo nepozdávalo, a tak sa rozhodol odstaviť auto na kraji diaľnice M1. Vzápätí do neho zo zadu nabúrala dodávka. Vodič dodávky si nárazom spôsobil iba ľahké zranenia. Vodič nového Lamborghini z nehody vyviazol bez zranení. Na svojom Twitteri sa situáciu snažila upokojin West Yorkshírska polícia slovami: "Je to iba auto!". Ale s tým sa celkom nedá súhlasiť, ide o skutočnú špecialitku, ktorá z 0 na 100 zrýchli za parádne 3,1 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 325 km/h!

V každom prípade si na fotografii všimnite zaujímavý bezpečnostný systém (v podobe dvoch tyčí), ktorý chráni posádku pri prípadnom prevrátení vozidla.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie