Aktuality

Interiér nového VW Golf odhalili skice! Zmení sa na nepoznanie:

V posledných mesiacoch sme videli pomerne veľké množstvo špionážnych záberov nového Volkswagenu Golf, no tieto oficiálne vizualizácie majú k oficiálnemu vzhľadu 8. generácie nesmierne populárneho kompaktného hatchbacku zatiaľ najbližšie. Zdá sa, že automobilka bude pokračovať v zavedenom štýle a exteriérový dizajn môžeme označiť ako evolučný. Prepracované boli najmä svetlomety a k najzaujímavejším zmenám radíme aj tenký svetelný pásik, ktorý vedie cez prednú masku.

Oveľa dramatickejšie zmeny budú predstavené v interiéri, ten sa zmení na nepoznanie. Väčšina ovládacích prvkov má byť integrovaná do dotykovej obrazovky, ktorá sa opticky spája s digitálnymi prístrojmi pred vodičom. Naľavo od volantu dokonca pribudne ešte jedna obrazovka na ovládanie základných funkcií auta.

VW Golf Interiérové skice

Pod infotainmentom nájdeme dotykový rad ovládacích prvkov pre nastavovanie teploty klimatizácie. Pozíciu zmenili aj tenké vetracie otvory, ktoré boli posunuté o niečo nižšie. Priestor na vrchu palubnej dosky tak obsadia displeje. Vonkajšie rozmery sa zmenia len minimálne, vďaka prepracovanej platforme MQB by však v interiéri malo vzniknúť ešte viac miesta pre cestujúcich a batožinu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie