Aktuality

So zbraňou prepadol čerpaciu stanicu v Bratislave!

Podľa informácií Polície SR zatiaľ neznámy maskovaný páchateľ dňa 26.12. krátko pred 21:30 prepadol čerpaciu stanicu v Bratislave na Vajnorskej ulici.

Zamestnankyne z obavy o svoj život ušli do skladových priestorov. Páchateľ sa medzitým zmocnil finančnej hotovosti vo výške viac ako 670€. Počas lúpežného prepadnutia sa pri úteku ľahko zranila zamestnankyňa. Po páchateľovi sa pátra, pokiaľ by ste mali viac informácií, ktoré by smerovali k identifikovaniu muža, smerujte ich na políciu.

Popis osoby: podľa súčasných informácií ide o muža vysokého cca 170-175cm strednej postavy, tvár mal maskovanú zelenou šatkou, oblečený bol v čierno-šedej bunde s kapucňou, na nohách mal čierne tenisky s bielou podrážkou a svetlo-sivé nohavice.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie