Nedeľník: Najčítanejšie články týždňa #44

Nové BMW radu 8 kabrio, novinky o slovenskom AeroMobile, detaily o Škode Scala či neuveriteľné šialenstvo českého vodiča na diaľnici.
Vydané  Text: 
### Neprehliadnite: Výber najpopulárnejších článkov za posledný týždeň Každý týždeň zverejňujeme desiatky nových príspevkov a je veľmi ľahké stratiť s nimi krok. Sú to príspevky, ktoré môžete prečítať na našej stránke autoviny.sk alebo na našej Facebook stránke Auto Motor a Šport – Slovensko. Preto každú nedeľu prinášame formát **Nedeľník**, v ktorom nájdete súhrn toho najzaujímavejšieho a najčítanejšieho za úplynulý týždeň. V uplynulom týždni sme priniesli opäť veľké množstvo aktualít, tém a zaujímavých príspevkov z prostredia auto-moto sveta a mobility. Určite neprehliadnite náš článok o novom BMW radu 8 vo vyhotovení kabriolet, extrémny prípad šialeného vodiča z českých diaľníc, nového šéfdizajnéra značky Hyundai, pravdu o energetických drinkoch a ich vplyve na mikrospánok či test elektromobilu VXT e-Choice VAN XL. Pripomínam aj **anketu BEST CARS 2019**, do ktorej vám odporúčam sa zapojiť, môžete nielen vybrať auto roka, ale aj vyhrať mesiac s BMW radu X alebo pobyt v úžasnom hoteli. Okrem toho chcem upozorniť aj na aktuálnu skvelú akciu: pri kúpe ročného predplatného magazínu auto motor a šport dostanete ako darček krásny kávovar Tchibo Pure, prípadne budete zaradení do súťaže o množstvo hodnotných cien.

BEST CARS 2019: Hlasujte za najlepšie autá tohto roka a vyhrajte BMW X na mesiac!

Anketa, v ktorej o najlepších autách roka rozhodujete VY! Zapojením sa do súťaže automaticky postupujete do losovania o hodnotné výhry pre súťažiacich!

### Za aktuálny 44. týždeň v roku 2018 vyberáme nasledovné príspevky:

Test elektromobilu VXT e-Choice VAN XL: Milý a rozporuplný

VXT e-Choice patrí medzi najlacnejšie elektromobily na našom trhu, nie je pritom klasifikovaný ako automobil. Má sedadlá, volant, pedále, bezpečnostné pásy a neveľkú kabínu pre dve osoby a v testovanej verzii dokonca rozmernú skriňu na prevoz tovaru.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement