Autá na kráľovskej svadbe Harryho a Meghan: Ktoré sa vám najviac páčilo? (FOTO)

Kráľovská svadba roka, tak sa dá nazvať britská veselka uplynulej soboty. Okrem krásnej nevesty, ženícha a luxusných hostí, obdiv si zaslúžili aj svadobné autá.
Vydané  Text: 

Áno, bola tam obvyklá zmeska obrnených **Range Roverov**. Dvojica si užila jazdu aj v **Jaguari E-type Concept Zero**, ktorý ich odviezol na večernú recepciu. Pôvodne bol vyrobený v roku 1968, na E-typ a elektrický pohon s nulovými emisiami bol prerobený neskôr.
Väčšiu britskú klasiku tvoril **Rolls-Royce Phantom IV** z roku 1950, oprášený z kráľovskej zbierky, ktorý odviezol nevestu s mamou na Windsorský hrad.
Aj štáb okolo kráľovskej rodiny sa musel na svadbu nejako prepraviť. Použili **Audi a Mercedesi**. Výber triedy V bol zaujímavý. A ktoré bolo vaše obľúbené auto z kráľovskej svadby?
*Zdroj: carnews.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?