CENOVÝ TIP: Modely Toyota teraz so zľavou až 4 000 €!

Portál Autoviny.sk sleduje ponuky predajcov za vás!
Vydané  Text: 

Na olympijské úspechy slovenskej reprezentácie už reaguje aj automobilka Toyota, ktorá nedávno predstavila „Víťaznú ponuku“ pre hneď niekoľko svojich modelov. Výška bonusu sa pohybuje od 1 100 € až do 4 000€ v závislosti od výbavy a modelu. Najmenej zvýhodnené sú modely Aygo (zľava 1 100 €) a Yaris (zľava 1 500€).
Podstatne lepšie sú na tom populárne SUV modely C-HR (zľava až 2 800 €) a RAV4 (zľava až 3 460 €). Bonus 4 000 € je dostupný len pre Corollu a Auris. Zvýhodnenia pritom nie sú limitované výbavou ani motorizáciu, vďaka čomu majú zákazníci na výber štandardné úrovne, ktoré je možné kombinovať so všetkými doteraz ponúkanými motormi alebo prevodovkami.
Ako príklad môžeme uviesť Toyotu Corollu s motorom 1.6 Valvematic a manuálnou prevodovkou, ktorá v najvyššej výbave Executive stála až 19 690 €. Po aplikovaní bonusu je teraz totožné auto dostupné už za 15 690 €. [ODKAZ NA STRÁNKU AUTOMOBILKY](https://www.toyota.sk/current-offers/campaigns.json#/sk?WT.ac=%2Fcurrent-offers%2Fcampaigns.json%23%2Fsk)
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.