Mio MiVue 786 WiFi: Jazdiť, zaznamenávať a streamovať

Sú momenty, keď človek potrebuje záznam jazdy. Každému sa to raz stane. Nikdy neviete, kedy sa stanete účastníkom nehody, ktorú ste nespôsobili, ale zodpovednosť je spochybniteľná. Je to najhoršia nočná mora každého vodiča.
Vydané  Text: 

Váš svedok na cestách

Sú momenty, keď človek potrebuje záznam jazdy. Každému sa to raz stane. Nikdy neviete, kedy sa stanete účastníkom nehody, ktorú ste nespôsobili, ale zodpovednosť je spochybniteľná. Je to najhoršia nočná mora každého vodiča. Palubná kamera MiVue 786 WIFI poskytuje pokojnú istotu, že vás na cestách nikto nezneužije.

Vynikajúca kvalita obrazu – pre presný záznam

Kamera MiVue 786 WIFI používa optický snímač od Sony™ a objektív s uhlom snímania 140° na záznam v krištáľovo čistom 1080p full HD videu pri 30fps. Zhotovuje jasné video záznamy aj pri zlých svetelných podmienkach.

Jednoduché použitie – šetrí váš čas

Zariadenie MiVue 786 WIFI bolo navrhnuté so zreteľom na jednoduchosť. Stačí vložiť SD kartu, pripojiť do nabíjačky vášho auta a nahrávanie sa okamžite po naštartovaní motora spustí. Intuitívne menu s veľkými ikonami na dotykovej obrazovke zabezpečí pohodlné ovládanie.

WiFi konektivita – na rýchly prenos bez káblov

Prenášajte súbory do vašej aplikácie MiVue Pro pre smartfón rýchlo a jednoducho. Neustále budete mať zálohu svojich záznamov bezpečne uloženú vo svojom telefóne, ak chcete zdieľať svoje zážitky pri riadení vozidla, môžete vysielať cez Facebook™. Pre vyššie pohodlie a aktuálnosť dát aktualizujte cez WiFi firmvér zariadenia ako aj databázu rýchlostných radarov.

Bezpečnostné funkcie – pre jazdu bez strachu

Kamera MiVue 786 WIFI je vybavená funkciou upozorňovania na fixné rýchlostné radary, zo zabudovanej databázy radarov, ktorá sa aktualizuje počas celej životnosti zariadenia. MIVue 786 WIFI obsahuje vylepšené asistenčné bezpečnostné systémy vodiča (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS) vrátane systému varovania pred čelnou zrážkou (Forward Collision Warning System), systému varovania pri vybočení z jazdného pruhu (Lane Departure Warning System) a varovanie pri únave (Fatigue Warning). G– snímač zaznamená náhlu zmenu pohybu a kolíziu, kamera okamžite spustí núdzový záznam udalosti, ktorý sa nedá prepísať. Môžete jazdiť bezpečne s vedomím, že vaša palubná kamera pozerá von za vás.

Zabudované GPS – na zaznamenanie pozície a rýchlosti

GPS pozícia a vaša rýchlosť sa zapisujú do každého záznamu. GPS modul je celý skrytý v jednotke na rozdiel od iných palubných kamier na trhu. GPS obsahuje upozornenie na rýchlosť, ktoré vás udrží pod rýchlostným limitom.

Adaptabilná – prispôsobte si ju svojim potrebám

Kamera MiVue 786 WIFI je kompatibilná so zadnou kamerou MiVue A20, aby zvýšila komplexnú bezpečnosť zaznamenávaním aj pohľadu z vášho zadného okna.

Viac informácií nájdete na stránkach:

www.miokamery.sk
www.mionavigace.sk
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?