Nová KIA Ceed sa už rysuje, môžeme čakať ešte dynamickejší dizajn a nový názov

Automobilka KIA zverejnila vôbec prvú oficiálnu vizualizáciu novej generácie populárneho hatchbacku Ceed. Novinka si zrejme zachová svoj súčasný charakter, bude však výrazne dynamickejšia.
Vydané  Text: 

KIA Ceed v modelovom roku 2019 sa prvýkrát prevedie na autosalóne v Ženeve (2018)
Už sme zvykli na to, že aj neprémioví výrobcovi automobilov robia autá, ktoré zaujmú vonkajším dizajnom, interiérom, komfortom i bezpečnosťou. A neraz aj cenou, veď taká KIA Stinger GT, ktorú sme testovali pred niekoľkými týždňami a ktorej test si môžete prečítať v marcovom čísle AUTO MOTOR A ŠPORT, stála viac ako 58-tisíc eur! Najnovšie sa automobilka pripomenula s vôbec prvou skicou úplne nového hatchbacku Cee’d. KIA Cee’d patrí medzi najpopulárnejšie automobily u nás a je preto prirodzené, že náš všetky správy o novinke veľmi zaujímajú. Nová generácia Cee’du počíta so zachovaním charakteru šikovného mestského vozidla s karosárskym vyhotovením hatchback, jeho črty však budú dramaticky dynamické, športové a podľa skice hodnotíme, že bude dizajn bude pôsobiť priam prémiovo.

Nový názov!

Nová Kia Ceed bude mať debut na tohtoročnom medzinárodnom autosalóne v Ženeve. 5-dverová Kia Ceed bude predstavená v Ženeve spolu s druhým členom novej rodiny Ceed. Nová Kia Ceed bola navrhnutá v dizajnérskom centre spoločnosti Kia pre Európu – vo Frankfurte, Nemecku. Inšpirovaná dizajnom modelu Stinger, čím prináša nová Kia Ceed sebavedomejší vzhľad, ktorý bol vyvinutý exkluzívne pre využitie na európskych cestách. Charakteristika jazdy ako aj ovládanie nového modelu vyzdvihnú model Kia Ceed nad svojim predchodcom z hľadiska dynamiky a zapojenia vodiča. Nový model taktiež prešiel zmenou mena – cee’d nahradilo jednoduchšie Ceed, reprezentujúc vozidlo pre európsku spoločnosť s európskym dizajnom (Community of Europe, with European Design).
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?