Tomu neuveríte, na čom doma jazdí chudobný Mr. Bean! Odkiaľ na tie autá vzal? (FOTO)

Poznáme ho ako ťuťmáka, ktorý v televíznom seriáli jazdí na žltom Leylande Mini 1000. Auto, patriace Mr. Beanovi je drobunké, obyčajne sa do neho skoro nič nezmestí, ale vždy prežije akýkoľvek náklad a nebezpečnú jazdu.
Vydané  Text: 

To sa však nedá povedať o hercovi, ktorý Mr. Beana stelesňuje. Rowan Atkinsom totiž už dvakrát unikol smrti za volantom. Všetko preto, že miluje rýchle autá. Vlastní športiaky, ktorými sa rúti po uliciach Británie.
Medzi jeho srdcovky patrili McLaren F1a Renault GT. A to nie je všetko. Herecká kariéra mu vyniesla vyše 130 miliónov libier!
Na rýchle autá jednoducho nedá dopustiť, a keď ho nejaké miliónové omrzí, ihneď ho nahradí ešte drahším a ešte rýchlejším.
*Zdroj: zeroto60times.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.