Najmenší herec v Hollywoode: Aha, čo dokáže so svojím malým autíčkom! (VIDEO)

Verne Troyer je americký herec, ktorý trpí ochorením, ktoré mu spôsobilo trpasličí vzrast. Hoci patrí medzi najmenších hollywoodskych hercov, nie je o nič menej slávnejší, ako jeho vysoký kolegovia.
Vydané  Text: 

Verneho poznáte z filmu Austin Powers: Špión, ktorý ma pretiahol alebo Harry Potter a kameň mudrcov. Sebavedomie a radosť zo života mu rozhodne nechýbajú. Dokázal to pred pár týždňami, keď sa obdaroval úžasnou novinkou, elektrickým autíčkom značky Tesla, ktoré môže so svojimi maličkými nožičkami a ručičkami bez problémov šoférovať. Aj preto, že samotné auto je úplne drobunké. Veď sa pozrite sami.
**Kliknite si[ VIDEO](https://www.youtube.com/watch?v=6K_nTNvyTtE), kde uvidíte Verneho jeho červenú Teslu aj šoférovať. ** *Zdroj: nerdist.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?