Žiadne prekvapenie: Najkrajšieho veterána medzi celebritami vlastní známy módny návrhár!

Krásne a vzácne auto nemusí byť to, ktoré je najmodernejšie a jeho súčiastky sú pozlátené. Jeho hodnota sa môže ukrývať aj v jeho vysokom veku.
Vydané  Text: 

Aj celebrity vedia oceniť zachovalé veterány, ktoré ich ešte dokážu previesť a v kolesách ukrývajú spomienky z dávnych ciest. Ktoré celebrity si zadovážili autá starších ročníkov a nemajú ich iba doma v garáži? Herec **Patrick Dempsey** vlastní auto z roku 1969 a to Mercedes-Benz 280 SE a Jaguar XK120, jeho obľúbencom je aj Jaguar E-Type z roku 1972.
**Simon Cowell** miluje svoj ojazdený Rolls-Royce Phantom.
Kanadský hudobník **Neil Young** sa zamiloval do svojho Lincolnu Continental z roku 1959.
Speváčka **Celine Dion** je majiteľkou tohto fešáka z roku 1995, ktorým je Rolls-Royce Corniche.
Herec **Samuel L. Jackson** má starší biely Maybach 57S.
Šprintér **Usain Bolt** tiež preferuje staršie autá, akými je aj tento Nissan GTR, hoci to ešte nie je veterán.
**Beyonce** takto sexy pózuje pred svojím Rolls-Royce Silver Cloud z roku 1959.
Komik **Jerry Seinfeld** má doma toto nádherné staré poršátko.
**Ralph Lauren**, jeden z najznámejších módnych návrhárov sveta, ukázal médiám svoj najlepší kúsok. Bugatti 57SC Atlantic, ktorých vyrobili iba dva kusy.
*Zdroj: therichest.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.