Nový Ford Mustang už v predaji! Je ešte rýchlejší a úspornejší.

● Nový Ford Mustang prináša elegantnejší štýl, modernejšie motory, ostrejšiu jazdnú dynamiku a pokročilé asistenčné technológie pre nadšených európskych priaznivcov tohto kultového automobilu.
Vydané  Text: 
Spoločnosť Ford predstavila nový model Mustang pre Európu. Tento kultový športový automobil prináša elegantný nový štýl, sofistikovanú modernizáciu motora a zavesenia kolies, pokročilé asistenčné technológie a viac možností osobného prispôsobenia.
Výkonný Mustang s okamžite rozpoznateľným profilom má teraz elegantnejší a športovejší vzhľad, zdokonalený technológiou osvetlenia LED, a ponúka na výber 11 výrazných farieb karosérie a nových diskov kolies z ľahkých zliatin. Očakáva sa, že nový Mustang bude mať historicky najvyššie zrýchlenie, pričom modernizovaný 5,0-litrový motor V8, ktorý dodáva očakávaný výkon 450 k, je spojený s novou 10-stupňovou automatickou prevodovkou od spoločnosti Ford.
Na obloženie dverí použili mäkké materiály príjemné na dotyk a kľučky dverí majú hliníkovú povrchovú úpravu. Stredová konzola má nový, ručne prešívaný mäkký poťah, ukončený ozdobným prešívaním v kontrastnej farbe, ktoré umocňuje pocit dynamiky a luxusu. Lemovanie prístrojového panela je v ponuke v štyroch nových hliníkových povrchových úpravách. V celom rade modelov Mustang je v ponuke aj balík pre interiér v uhlíkovej športovej úprave Carbon Sport, ktorého súčasťou sú výplne dverí a sedadiel z materiálu Alcantara a k tomu obruba prístrojového panela a hlavica radiacej páky z uhlíkových vlákien. Na zabezpečenie maximálnej miery pohodlia sú v celom modelovom rade prvý raz v ponuke aj kožou potiahnuté sedadlá s funkciou vyhrievania a chladenia a tiež vyhrievaný volant. Zákazníci, ktorí si zvolia možnosť kožených pretekárskych sedadiel Recaro, majú odteraz na výber tri farby poťahu: červenú Show Stopper Red, modrú Midnight Blue a čiernu Ebony.
Pokračujte na ďalší príspevok »Predstavujeme AUDI Q6 e-tron: Technologický skok

  • Toto nie je vylepšenie, ani evolúcia. Audi Q6 e-tron predstavuje úplne novú generáciu elektromobilov Audi.

     Nová platforma, nový dizajn, nové technológie, nové riešenia. Také významné, že budú základnými stavebnými kameňmi pre Audi ešte na mnoho ďalších rokov.  Model Q6 e-tron je priekopníkom, ktorý prináša tieto riešenia ako úplne prvý.
  • SERVIS

    Inovatívny rad legálnych žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED W5W je dostupný už aj na Slovensku

  • ams OSRAM, svetový líder v oblasti optických riešení, rozšíril rodinu na Slovensku legálnych LED žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED o žiarovku W5W.

     Osvedčenie Ministerstva dopravy SR o vnútroštátnom typovom schválení komponentu je aktuálne udelené pre náhradné LED svetelné zdroje typu: H1-LED, H4-LED, H7-LED, H7-LED (24 V), a novo aj pre W5W-LED.