Nový Ford Mustang už v predaji! Je ešte rýchlejší a úspornejší.

● Nový Ford Mustang prináša elegantnejší štýl, modernejšie motory, ostrejšiu jazdnú dynamiku a pokročilé asistenčné technológie pre nadšených európskych priaznivcov tohto kultového automobilu.
Vydané  Text: 

Spoločnosť Ford predstavila nový model Mustang pre Európu. Tento kultový športový automobil prináša elegantný nový štýl, sofistikovanú modernizáciu motora a zavesenia kolies, pokročilé asistenčné technológie a viac možností osobného prispôsobenia.
Výkonný Mustang s okamžite rozpoznateľným profilom má teraz elegantnejší a športovejší vzhľad, zdokonalený technológiou osvetlenia LED, a ponúka na výber 11 výrazných farieb karosérie a nových diskov kolies z ľahkých zliatin. Očakáva sa, že nový Mustang bude mať historicky najvyššie zrýchlenie, pričom modernizovaný 5,0-litrový motor V8, ktorý dodáva očakávaný výkon 450 k, je spojený s novou 10-stupňovou automatickou prevodovkou od spoločnosti Ford.
Na obloženie dverí použili mäkké materiály príjemné na dotyk a kľučky dverí majú hliníkovú povrchovú úpravu. Stredová konzola má nový, ručne prešívaný mäkký poťah, ukončený ozdobným prešívaním v kontrastnej farbe, ktoré umocňuje pocit dynamiky a luxusu. Lemovanie prístrojového panela je v ponuke v štyroch nových hliníkových povrchových úpravách. V celom rade modelov Mustang je v ponuke aj balík pre interiér v uhlíkovej športovej úprave Carbon Sport, ktorého súčasťou sú výplne dverí a sedadiel z materiálu Alcantara a k tomu obruba prístrojového panela a hlavica radiacej páky z uhlíkových vlákien. Na zabezpečenie maximálnej miery pohodlia sú v celom modelovom rade prvý raz v ponuke aj kožou potiahnuté sedadlá s funkciou vyhrievania a chladenia a tiež vyhrievaný volant. Zákazníci, ktorí si zvolia možnosť kožených pretekárskych sedadiel Recaro, majú odteraz na výber tri farby poťahu: červenú Show Stopper Red, modrú Midnight Blue a čiernu Ebony.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?