Raper zmenil nový Rolls-Royce na nahrávacie štúdio! (VIDEO)

Ako veľmi tichý vie byť nový Rolls-Royce Phantom? Dosť na to, aby sa zmenil na niečo veľmi originálne, na miesto, kde sa dá na zadnom sedadle zaznamenať skladba.
Vydané  Text: 

Raper Skepta vo[ VIDEU](https://www.youtube.com/watch?v=-Um2_end9TQ) ukazuje, ako sa dá prejazdom cez švajčiarske hory urobiť malý hudobný zázrak. Podľa slov hudobníka, keď vstúpite do tohto auta, nemusíte nad ničím rozmýšľať, je to ideálny priestor na hudbu. Rolls-Royce Phantom je pohodlný a tichý. Je to ako sedieť v lietadle v prvej triede!
Vo videu môžete vidieť záznam z celej akcie. Skepta vo videu vyrobí rytmus na svojom notebooku počas cesty po vrcholkoch hory a potom pridá cez mikrofón svoje vokály. Je zaujímavé sledovať, aký tichý Phantom v skutočnosti je.
[Kliknite na VIDEO hudobného štúdia na štyroch kolesách TU.](https://www.youtube.com/watch?v=-Um2_end9TQ) *Zdroj: blog.dupontregistry.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.