MEGAgaléria najhorších tuningov na svete

Kto nevidel, môže ľutovať. Kto videl, už ľutuje.
Vydané  Text: 

Tuning automobilov síce úplne neschvaľujeme, ale dokonale rozumieme nadšencom, ktorí si svoje autá svojpomocne vylepšujú. Zachovať mieru a vkus je však veľmi náročné, pretože aby doplnky na automobile vyzerali dobre, musí ich navrhnúť dizajnér, schváliť technik a vyrobiť a osadiť profesionál. Keďže si všetky tieto jednotlivé úlohy ľudia robia sami a bez predchádzajúcich skúseností, ich výtvor je nakoniec nepomerne horší, ako vozidlo v základnom stave. Ponúkame vám MEGAgalériu fotografií tých najhorších tuninigov – tuzingov na svete. Mnohé sú z Ruska, ale nezapreli sa ani Európa a USA. Tak teda, nechajte sa inšpirovať!

Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.